Services

Internetinės svetainės

Reprezentacinių internetinių svetainių kūrimas, palaikymas ir administravimas. Originalus dizainas, pritaikymas individualiems poreikiams. Turinio paruošimas ir sukėlimas.

Grafinis dizainas

Pakuočių dizainas, lankstinukų, katalogų ir kitų spaudinių maketavimas, iliustravimas, infografikos kūrimas ir kiti grafinio dizaino darbai.

Logotipai ir firminis stilius

Logotipų ir prekės ženklų kūrimas, įmonės identitetas, fiminis stilius ir stiliaus knygos.

Fotografija

Reklaminė, įvaizdinė fotografija, įmonės veiklos ir darbo procesų, produktų, renginių, architektūros, interjerų ir drabužių fotografavimas.

Virlualūs turai ir 360° daiktų fotografija

360° panoramos ir virtualūs turai. Unikalios navigacijos kūrimas ir pritaikymas mobiliems įrenginiams.

Kita

Interaktyvus projektai, vizualiniai sprendimai informaciniams terminalams, nestandartiniai reklaminiai projektai.

Everything under one roof

Po vienu stogu sujungėme tai, ko reikia vaizdžiai jūsų produktų, paslaugų ir veiklos reklamai ar reprezentacijai. Nuo projekto planavimo pradžios visą mūsų kūrybinė grupė dirba tandeme su klientu. Fotografas tiksliai žino kokių nuotraukų reikės dizainui, o dizaineris nesusipyksta su programuotoju. Jeigu kyla naujų minčių, ar pokyčių tobulumo link, viskas koreguojama čia pat realiu laiku. Taip dirbdami, siekiam, kad galutinis produktas būtų kuo įmanoma labiau suderintas, taip gerėja ir lengvėja komunikacija ir tauposi brangiausias turtas - laikas.